Kontaktujte nás na telefonu 222 711 241

Software pro gastronomii
stravovací systém

Stravovací systém

Nasazení stravovacího systému na čipy nemusí být drahou záležitostí.

Na této stránce vám představujeme vzorovou konfiguraci funkčního, moderního a cenově dostupného stravovacího systému.

Evidence strávníků

Pro evidenci strávníků, přihlášek nebo odhlášek stravy a plateb za ni nabízíme program JídelnaSQL. Detailní informace o programu najdete na adrese: http://www.altisima.cz/software/jidelnasql.

Internetové objednávky

Modul JídelnySQL e-jídelníček umožní vašim strávníkům nebo jejich rodičům objednávat nebo odhlašovat stravu z pohodlí domova na počítači, tabletu nebo smartphonu. Další důležité funkce e-jídelníčku jsou přehledy o stavu konta a kontrola odběru stravy.

Objednávkový terminál

V místě odběru stravy nebo na chodbě v budově může být umístěn terminál TT3511W. Terminál je připraven k montáži na zeď, ovládá se přes dotykový 3,5'' displej, čtečka bezkontaktních čipů je umístěna v těle terminálu a napájení je přes POE. 

Výdej stravy

Pro výdej stravy vám dodáme terminál TT3511L . Tento terminál je také osazen dotykovým displejem, obsluze výdeje umožňuje kdykoli získat informace o množství jídel, která ještě zbývá vydat. TT3511L srozumitelně signalizuje číslo menu, velikost porce (kategorii strávníka), jméno strávníka a stav jeho konta. Terminál má mnoho volitelných modulů, které jeho funkce ještě rozšiřují.

Toto vše za garantovanou cenu 58 450 Kč bez DPH.

Tato cena neobsahuje jen náklady na dopravu a případné práce se zasíťováním provozu.