Kontaktujte nás na telefonu 222 711 241

Software pro gastronomii

NutriX

Program NutriX slouží k objednávání dietní stravy na odděleních nebo vzdálených pracovištích nemocnic a domovů pro seniory. NutriX je první multiplatformní program od Altisimy. K jeho provozu vám stačí internetový prohlížeč na počítači nebo tabletu.

Vhodné pro

Chrakteristika programu

Program NutriX vznikl na základě požadavků uživatelů programu Magdalena DS zoptimalizovat zadávání dietní stravy z oddělení. Program zrychluje tento proces a přináší možnosti rozšíření volby o komentáře a poznámky, které se zobrazují pracovníkům stravovacího provozu.

Konstrukce programu

NutriX je konstruován s ohledem na maximální rychlost komunikace s databází, proto je využitelný pro provozy všech velikostí, včetně provozů se vzdálenými výdejnami. Pro komunikaci s databází může využívat místní síť i internetové připojení. Zadávání proto může probíhat z PC nebo mobilního zařízení.

Ukončení objednávek

Pracovníci stravovacího provozu mají možnost definovat pravidla pro ukončení zadávání objednávek pro celý den nebo jednotlivé stravy. V případě uzavření stravy lze objednávat pouze s oprávněním nutriční terapeutka.

Zobrazení jídelníčku

NutriX přímo komunikuje s databází Magdaleny DS a sestry na odděleních mají vždy k dispozici jídelníček. Z tohoto důvodu se pro ně objednávání dietní stravy zjednodušuje. Zároveň se přehledně zobrazují přídavky povolené pro jednotlivá oddělení.

Intuitivní ovládání

NutriX se vyznačuje jednoduchým ovládáním. Imlementace programu v provozu je velmi jednoduchá a časově nenáročná.