Kontaktujte nás na telefonu 222 711 241

Software pro gastronomii

Magdalena LK

Skladový program Magdalena používá téměř 300 gastronomických provozů. Je vhodný zejména pro menší a střední provozy společného stravování. Program se vyznačuje vysokou stabilitou a intuitivním ovládáním.

Vhodné pro

Konstrukce programu

Magdalena LK je koncipována pro lokální provoz na jednom počítači. Údržbu a zabezpečení dat zajišťuje funkce automatického zálohování, která zálohu provede při každém zavření programu.

Správa receptur

Magdalena vychází z úspěšného recepturního systému Dobromila, který naše společnost distribuovala v letech 2003 - 2005. Z tohoto důvodu je vedení receptur v programu vysoce promyšlené a efektivní. Receptury lze v programu třídit podle oblíbenosti, editovat a vkládat vlastní receptury. Jednotlivé receptury umožňují zobrazit okamžitou cenu pokrmu vypočítanou z aktuálních skladových cen. Uživatel má tudíž možnost plánovat jídelníček i po ekonomické stránce.

Skladová evidence

Program umožňuje vedení libovolného množství skladů. Tato funkce je hojně využívána k oddělení evidence potravin pro kuchyni, pro doplňkový prodej a případně skladu čistících prostředků. Každý evidovaný sklad je pod vlasní inventurou a může mít vlastní řadu skladových dokladů. 

Spotřební koš

Evidence spotřebního koše je specifické pro školní a předškolní stravování, proto je jednou z důležitých funkcí našich skladových programů rodiny Magdalena. Informace o plnění spotřebního koše jsou dostupné bez ohledu na to jestli provoz normuje nebo vytváří výdejku ručně. Samozřejmostí je možnost zařazení skladové položky do více kategorií spotřebního koše.

Závěrka dat

Další důležitou funkcí zvyšující uživatelský komfort, rychlost provozu a zajišťující kontrolu nad ekonomikou provozu je měsíční závěrka. Kontrolní funkce této operace vás upozorní na nedostatky v dokladech nebo na případné omyly ve skladové evidenci. Provedení závěrky umožní práci jen s doklady aktuálního měsíce, tím je zabezpečeno, že nedochází ke zpomalování provozu systému. Doklady minulých období jsou dostupné v přehledně řazeném archivu.

Cena programu

Provozy, které uvažují o nákupu nového skladového systému a vyberou si Magdalenu LK, budou překvapeny cenovou přístupností tohoto řešení. Cena programu i implementace je optimalizována velikosti provozů pro nějž je program určen. Provozům školního a předškolního stravování navíc poskytujeeme výrazné slevy.