Kontaktujte nás na telefonu 222 711 241

Software pro gastronomii

JídelnaSQL

JídelnaSQL je komplexní program, který je rozšiřitelný prostřednictvím celé řady modulů. Je cenově dostupný pro malé provozy nebo ho mohou využívat provozy s kombinovaným, objednávkovým nebo prodejním stravovacím systémem. JídelnaSQL nahrazuje postupně staré instalace Jídelen a programů Kasiopeja. Vyznačuje se vysokou stabilitou, rychlým provozem a bezpečným přístupem k datům v SQL databázi.

Vhodné pro

Evidence strávníků

Základní funkcí programu JídelnaSQL je evidence strávníků. Strávníky lze snadno třídit podle finančních skupin, tříd nebo různých šablon. U strávníka je možné nastavit jeho stravovací zvyky např, pokud se strávník pravidelně nestravuje ve středu, je možno to vyznačit v šabloně. Na kartě evidence strávníků se dále ovládá přidělení čipu nebo údaje pro e-jídelníček.

Kategorie

Ve školním stravování se cena jídla určuje podle věkové kategorie. JídelnaSQL má sofistikované kontrolní funkce pro práci s kategoriemi. Automatické zařazení do kategorie se dá editovat, pokud je to požadováno rodiči.

Převodník tříd

Další funkce pro školní stravování. Na začátku školního roku snadno převedete veškeré strávníky o třídu výš. Podle uživatelů JídelnySQL je tato funkce mnohem zdařilejší a jednodušší než u jiných výrobců softwaru.

Platby

Nedílnou součástí evidence strávníků a přihlášek je evidence plateb. JídelnaSQL umožňuje jednorázový vklad na konto strávníka, v případě úhrady v hotovosti, nebo hromadnou platbu za skupinu případně typ platby, to je vhodné zejména u srážek ze mzdy. Samozřejmostí je vytvoření příkazu k inkasu a podpora internetového bankovnictví všech bank v České republice.

Jídelníček a Alergeny

Na jaře 2014 jsme přepracovali logiku zadávání a publikování jídelníčku. Implementovali jsme funkce kopírování a ukládání do oblíbených. Samozřejmostí je možnost označování alergenů nebo řešení výběru z receptur kde jsou již nadefinovány.

Aktualizace programu

JídelnaSQL se umí zaktualizovat plně automaticky. Díky tomu mají všichni zákazníci mít verzi vždy aktuální a mohou využívat všechny nové funkce.

Konfigurace cen stravy

Větším provozům, které vyžadují složitější konfiguraci ceny, vyjde JídelnaSQL vstříc uživatelsky příjemným a intuitivním ceníkem. Můžete v něm snadno konfigurovat ceny stravy nebo menu pro různé kategorie strávníků a to i v režimu denních změn. 

Pokladní prodej

Jedním s modulů JídelnySQL je pokladní prodej. Obrazovka pokladny je konfigurovatelná a jednoduše spravovatelná, jednotlivá tlačítka se snadno spárují s ceníkovou položkou nebo s menu stravy a obsluha má možnost přizpůsobení všech procesů v rámci pokladního prodeje. Samozřejmostí je příprava pro EET.

Cena programu

JídelnaSQL je kompaktní program, který je cenově dostupný. Pro provozy školního a předškolního stravování nabízíme výrazné slevy a malé jídelny mohou využívat verzi LITE zdarma - více na www.jidelnasql.cz. Kontaktujte nás, připravíme vám cenovou kalkulaci přímo pro váš provoz.

Hardwarová konfigurace

32bitový (x86) nebo 64bitový (x64) procesor s frekvencí 2 gigahertz (GHz) nebo vyšší / i3,i5,i7 doporučované, minimálně 2 GB operační paměti / 4 GB doporučované, minimálně 40 GB volného místa na pevném disku, grafická karta podporující DirectX 9.0, operační systém Windows 7 a vyšší, přístup na internet