Kontaktujte nás na telefonu 222 711 241

Software pro gastronomii

GEKON

Gekon je gastro-ekonomický software od firmy Altisima, spol. s r.o.. Vznikl jako nástupce minulé generace software rodiny Magdalena pro řízení výroby v gastronomických subjektech, který používá celá řada uživatelů již od roku 2000. Při jeho vývoji jsme využili všeho dobrého, co minulá generace přinášela s důrazem na moderní, rychlé a univerzální řešení.

Vhodné pro

Variabilita programu

GEKON je velmi variabilní. Může být provozován na serveru jako webová aplikace, v rámci vnitřní počítačové sítě nebo jako lokální instalace. Samozřejmostí je plně responzivní konstrukce. Pracovat s programem můžete na PC, tabletu i smartphonu.

Řešení pro všechny typy provozů

GEKON přináší řešení pro všechny typy provozů s možností rozšíření na vyšší variantu bez stráty dat. Už v nejnižší variantě je možno svoje data sdílet v rámci firmy i v případě vzdálených provozoven. 

Implementační sady

Společně s programem dodáváme datovou implementační sadu, která obsahuje databázi surovin jejich nutričních hodnot a přiřazené alergeny dle platné legislativy. Tato data byla připravena ve spolupráci s nutriční terapeutkou.

Vyhodnocení receptur

Základní vlastností programu GEKON je správa vašich receptur a jejich rychlé vyhodnocení. Je možné velmi rychle zjistit cenu receptury, její výživovou hodnotu nebo obsah obsažených alergenů. Receptury je možno zařazovat do uživatelsky definovatelných kategorií, klonovat nebo vytvářet jejich dietní varianty. Případně můžete využít naší nabídky sad receptur.

Jídelníčky

Sestavení jídelníčku je v GEKONu jednoduché, jeho sofistikované funkce vyhledávání v recepturách vám tuto činnost usnadní. Jídelníčky si můžete ukládat, označovat pro další použití a konfigurovat jejich tiskový výstup. Uživatelé kteří používají společně s GEKONem program JídelnaSQL mohou jídelníčky zdarma publikovat na internetu.

Skladové hospodářství

GEKON umožňuje vedení libovolného množství skladů. Skladové doklady, příjemky a výdejky, mohou mít vlastní, konfigurovatelnou číselnou řadu. Jednotlivé sklady mají možnost vlastní inventury.

Cena programu

Cena programu a implementace je optimalizována velikosti provozu. Zařízením školního stravování poskytujeme výrazné slevy. Do webové aplikace provozované na nešem serveru je možný přístup na www.gekon-sw.cz .