Kontaktujte nás na telefonu 222 711 241

Software pro gastronomii

e-jídelníček

Internetová aplikace e-jídelníček zjednodušuje komunikaci mezi personálem stravovacího provozu a strávníky. Je to cenově nejdostupnější systém na objednávání jídel, odhlašování a volbu menu. V současné době ho používá téměř 100 našich zákazníků.

Vhodné pro

Mezi největší výhody e-jídelníčku patří rychlá a bezpečná komunikace s evidencí strávníků, objednávek a plateb. Přihlášený uživatel, strávník nebo jeho zákonný zástupce, má kompletní přehled o veškerých operacích na svém kontě ve stravovacím provozu.

Jednoduché a intuitivní ovládání

E-jídelníček je navržen tak, aby jeho ovládání bylo jednoduché a zvládali ho všichni uživatelé Internetu. Přihlášení do aplikace je prostřednictvím uživatelského jména a číselného pinu. Obojí lze editovat prostřednictvím aplikace nebo v kanceláři stravovacího provozu. Po přihlášení může strávník přihlašovat nebo odhlašovat jednotlivá menu, informace o jeho volbě se automaticky přenese do databáze evidence strávníků.

Informace o stavu konta

Strávník může kromě objednávky získat informace o stavu svého konta a došlých platbách. Díky tomu se minimalizuje šance, že se dostane do nepovoleného mínusu, a neměl by možnost objednat nebo odebrat stravu. 

Informace o odběrech stravy

Tuto funkci přivítají zejména rodiče nebo zákonní zástupci žáků základních nebo středních škol. E-jídelníček obsahuje historii odeběrů stravy, tyto údaje je možné kontrolovat za aktuální měsíc i zpětně.

Cenová dostupnost aplikace

Provoz e-jídelníčku není zatížen nutností pořídit specializovaný hardware. Díky tomu je cenově velmi přístupný pro provozy všech velikostí. Následná úspora práce v komunikaci se strávníky jeho pořízení rychle zhodnotí.