Kontaktujte nás na telefonu 222 711 241

Software pro gastronomii

Software

Nabízíme komplexní softwarové řešení pro každý provoz při využití nejmodernějších technologií. Díky našemu specifickému zaměření a dlouholeté praxi, jsou naše programy navrhovány se znalostí problematiky gastronomických provozů. Náš software je praktický pomocník pro každý stravovací provoz.

Gekon je gastro-ekonomický software od firmy Altisima, spol. s r.o.. Vznikl jako nástupce minulé generace software rodiny Magdalena pro řízení výroby v gastronomických subjektech, který používá celá řada uživatelů již od roku 2000. Při jeho vývoji jsme využili všeho dobrého, co minulá generace přinášela s důrazem na moderní, rychlé a univerzální řešení.

JídelnaSQL je komplexní program, který je rozšiřitelný prostřednictvím celé řady modulů. Je cenově dostupný pro malé provozy nebo ho mohou využívat provozy s kombinovaným, objednávkovým nebo prodejním stravovacím systémem. JídelnaSQL nahrazuje postupně staré instalace Jídelen a programů Kasiopeja. Vyznačuje se vysokou stabilitou, rychlým provozem a bezpečným přístupem k datům v SQL databázi.

Program NutriX slouží k objednávání dietní stravy na odděleních nebo vzdálených pracovištích nemocnic a domovů pro seniory. NutriX je první multiplatformní program od Altisimy. K jeho provozu vám stačí internetový prohlížeč na počítači nebo tabletu.

Skladový program Magdalena používá téměř 300 gastronomických provozů. Je vhodný zejména pro menší a střední provozy společného stravování. Program se vyznačuje vysokou stabilitou a intuitivním ovládáním.

Síťová modifikace oblíbeného skladového systému Magdalena LK. Magdalena SQL pro přístup k datům využívá SQL server Firebird. Je to ideální pomocník pro větší stravovací provozy s potřebou práce více uživatelů zároveň.

Dietní systém Magdalena vznikl na základě poptávky dietního provozu, který usiloval o standardizaci nutriční péče, v roce 2005. Magdalena DS slučuje výhody osvědčeného skladového programu se specifickými vlastnostmi dietního systému.

Ve spolupráci s našimi partnerskými společnostmi vám dodáme docházkový nebo přístupová systém. Hlavní výhodou tohoto řešení od Altisimy je provoz jedné čipové technologie a propojení databáze strávníků s databází osob s oprávněním vstupu.

Internetová aplikace e-jídelníček zjednodušuje komunikaci mezi personálem stravovacího provozu a strávníky. Je to cenově nejdostupnější systém na objednávání jídel, odhlašování a volbu menu. V současné době ho používá téměř 100 našich zákazníků.

Volejte +420 222 711 241 a domluvte si nezávaznou prezentaci.

Nebo vyplňte dotazník a my Vás budeme kontaktovat