Kontaktujte nás na telefonu 222 711 241

Software pro gastronomii

Služby

Zaměření na kvalitu necílíme jen na vývoj softwaru a hardwaru, ale i na poskytované služby. Ty považujeme za nedílnou součást prodeje softwaru a stravovacích systémů.

Jednotlivé oblasti poskytovaných služeb jsou přiblíženy v popisu, ale nejlépe si je vyzkoušíte, zakoupením některého z našich softwarových produktů. Pak budete mít možnost zhodnotit profesionální práci pracovníků firmy Altisima, spol. s r.o..

Osobní přístup k potřebám zákazníka

Implementace

Je nedílnou součástí prodeje softwaru. Naším úkolem je zjistit vaše provozní potřeby a navrhnout optimální řešení. V rámci imlementace vás provedeme použitím celého softwaru s ohledem na váš čas a počítačové dovednosti. Náš osobní přístup při tomto důležitém procesu zajistí, že práce na našem softwaru bude pro vás běžnou rutinou. Implementace je nejčastěji ukončena první měsíční závěrkou.

Náš software dokonale zapadne.

Integrace

Dokonale fungující softwarový proces šetří čas a peníze uživatele. Toho jsme si vědomi, proto klademe velký důraz na možnost integrace našich systémů do vašeho podnikového procesu. Zajistíme exporty do mzdových programů, podklady pro fakturace a účetnictví, komunikaci s docházkovými programy, včetně vyhodnocení nároku na dotaci. Naučíme náš software vaši Bussines Intelligenci.

Fungující HOT LINE

Servis

I když se náš software vyznačuje vysokou stabilitou, klademe velký důraz na fungující servisní zázemí pro naše zákazníky. Naše HOT LINE je k dispozici od 8:00 do 16:30. Zákazníkům v rámci poskytování servisu nabízíme výhodnou Servisní smlouvu, díky níž získáte služby HOT LINE včetně servisního zásahu zdarma, slevu na placené služby a garanci zkrácení doby nástupu k servisnímu zásahu. Od září můžete zadávat své požadavky do aplikace HELPDESK prostřednictvím e-mailu: podpora (zavináč) altisima.cz.

Video

Toto instruktážní video vám pomůže nastavit převodník tříd před začátkem školního roku.

Video popisující změny, které obsahuje verze Jídelny 1.3.69 a vyšší. Pomůže vám zorientovat se v novém nastavení zadávání jídelníčku.