Kontaktujte nás na telefonu 222 711 241

Software pro gastronomii

Stravovací společnosti

Díky širokému záběru v softwaru pro různé typy stravovacích provozů, jsme ideálním partnerem pro stravovací společnosti. Dodáme vám software pro skladovou evidenci, zajistíme vám možnost vyhodnocení dietní stravy a v neposlední řadě máme SW pro objednávání nebo prodej stravy zaměstnancům vašich klientů. Náš software nepostrádá ani Business Intelligenci, proto vám odpoví na vaše otázky ohledně rentability provozu a dá vám podklady pro fakturaci a účetnictví. Pro další informace vstupte....

Gekon je gastro-ekonomický software od firmy Altisima, spol. s r.o.. Vznikl jako nástupce minulé generace software rodiny Magdalena pro řízení výroby v gastronomických subjektech, který používá celá řada uživatelů již od roku 2000. Při jeho vývoji jsme využili všeho dobrého, co minulá generace přinášela s důrazem na moderní, rychlé a univerzální řešení.

Provozy s doplňkovým prodejem, bufetem nebo závodní restaurace s bezobjednávkovým systémem vybavíme POS pokladnami.

Altisima spol. s r.o. prodává široký sortiment identifikačních médií různých technologií. Dodáváme dotykové čipy DALLAS, čipové karty nebo bezdotykové čipy jako klíčenky.

Čtečky identifikačních médií dodáváme v rámci řešení stravovacího systému, pro přihlášení obsluhy počítače nebo k docházkovým systémům.

Terminály řady TT35xx dodáváme zákazníkům už od roku 2012 a vyrobili jsme jich více než 100 kusů. Tento rok se po modernizaci vnitřní elektroniky a displeje prodávají pod označením TT3511.

Pro objednávání stravy nebo k provozu jiných uživatelských aplikací vám nabízíme informační kiosky v mnoha barevných provedeních.

Internetová aplikace e-jídelníček zjednodušuje komunikaci mezi personálem stravovacího provozu a strávníky. Je to cenově nejdostupnější systém na objednávání jídel, odhlašování a volbu menu. V současné době ho používá téměř 100 našich zákazníků.

JídelnaSQL je komplexní program, který je rozšiřitelný prostřednictvím celé řady modulů. Je cenově dostupný pro malé provozy nebo ho mohou využívat provozy s kombinovaným, objednávkovým nebo prodejním stravovacím systémem. JídelnaSQL nahrazuje postupně staré instalace Jídelen a programů Kasiopeja. Vyznačuje se vysokou stabilitou, rychlým provozem a bezpečným přístupem k datům v SQL databázi.

Síťová modifikace oblíbeného skladového systému Magdalena LK. Magdalena SQL pro přístup k datům využívá SQL server Firebird. Je to ideální pomocník pro větší stravovací provozy s potřebou práce více uživatelů zároveň.

Volejte +420 222 711 241 a domluvte si nezávaznou prezentaci.

Nebo vyplňte dotazník a my Vás budeme kontaktovat