Kontaktujte nás na telefonu 222 711 241

Software pro gastronomii

Školní jídelny

Mezi naše zákazníky patří víc než 300 provozů školního a předškolního stravování. Nabízíme komplexní řešení pro školní a předškolní stravování, při zachování optimálních cenových podmínek. Při vývoji jsme kladli maximální důraz na jednoduchost ovládání, dvanáctiletá praxe nás naučila plnit legislativní požadavky a naši spokojení zákazníci nás naplnili uspokojením, že to děláme dobře. Jednotlivé moduly a jejich popis najdete zde....

Gekon je gastro-ekonomický software od firmy Altisima, spol. s r.o.. Vznikl jako nástupce minulé generace software rodiny Magdalena pro řízení výroby v gastronomických subjektech, který používá celá řada uživatelů již od roku 2000. Při jeho vývoji jsme využili všeho dobrého, co minulá generace přinášela s důrazem na moderní, rychlé a univerzální řešení.

Altisima spol. s r.o. prodává široký sortiment identifikačních médií různých technologií. Dodáváme dotykové čipy DALLAS, čipové karty nebo bezdotykové čipy jako klíčenky.

Čtečky identifikačních médií dodáváme v rámci řešení stravovacího systému, pro přihlášení obsluhy počítače nebo k docházkovým systémům.

Terminály řady TT35xx dodáváme zákazníkům už od roku 2012 a vyrobili jsme jich více než 100 kusů. Tento rok se po modernizaci vnitřní elektroniky a displeje prodávají pod označením TT3511.

Pro objednávání stravy nebo k provozu jiných uživatelských aplikací vám nabízíme informační kiosky v mnoha barevných provedeních.

Internetová aplikace e-jídelníček zjednodušuje komunikaci mezi personálem stravovacího provozu a strávníky. Je to cenově nejdostupnější systém na objednávání jídel, odhlašování a volbu menu. V současné době ho používá téměř 100 našich zákazníků.

Ve spolupráci s našimi partnerskými společnostmi vám dodáme docházkový nebo přístupová systém. Hlavní výhodou tohoto řešení od Altisimy je provoz jedné čipové technologie a propojení databáze strávníků s databází osob s oprávněním vstupu.

JídelnaSQL je komplexní program, který je rozšiřitelný prostřednictvím celé řady modulů. Je cenově dostupný pro malé provozy nebo ho mohou využívat provozy s kombinovaným, objednávkovým nebo prodejním stravovacím systémem. JídelnaSQL nahrazuje postupně staré instalace Jídelen a programů Kasiopeja. Vyznačuje se vysokou stabilitou, rychlým provozem a bezpečným přístupem k datům v SQL databázi.

Síťová modifikace oblíbeného skladového systému Magdalena LK. Magdalena SQL pro přístup k datům využívá SQL server Firebird. Je to ideální pomocník pro větší stravovací provozy s potřebou práce více uživatelů zároveň.

Skladový program Magdalena používá téměř 300 gastronomických provozů. Je vhodný zejména pro menší a střední provozy společného stravování. Program se vyznačuje vysokou stabilitou a intuitivním ovládáním.

Volejte +420 222 711 241 a domluvte si nezávaznou prezentaci.

Nebo vyplňte dotazník a my Vás budeme kontaktovat