Kontaktujte nás na telefonu 222 711 241

Software pro gastronomii

Dietní stravování

Altisima spol. s r.o. byla první, která nabídla provozům s dietním stravováním účinný nástroj pro vyhodnocení dietní stravy. Základem našeho řešení pro dietní stravování je software Magdalena DS s možností dalších modulů. Nezapomínáme ani na evidenci zaměstanecké stravy, která mnohdy zabírá velké množství času administrativě stravovacího úseku. S naším komplexním řešením vám tento problém pomůžeme vyřešit. Pokud provozujete provoz s dietním stravováním podívejte se co Vám můžeme nabídnout....

Gekon je gastro-ekonomický software od firmy Altisima, spol. s r.o.. Vznikl jako nástupce minulé generace software rodiny Magdalena pro řízení výroby v gastronomických subjektech, který používá celá řada uživatelů již od roku 2000. Při jeho vývoji jsme využili všeho dobrého, co minulá generace přinášela s důrazem na moderní, rychlé a univerzální řešení.

Program NutriX slouží k objednávání dietní stravy na odděleních nebo vzdálených pracovištích nemocnic a domovů pro seniory. NutriX je první multiplatformní program od Altisimy. K jeho provozu vám stačí internetový prohlížeč na počítači nebo tabletu.

Altisima spol. s r.o. prodává široký sortiment identifikačních médií různých technologií. Dodáváme dotykové čipy DALLAS, čipové karty nebo bezdotykové čipy jako klíčenky.

Čtečky identifikačních médií dodáváme v rámci řešení stravovacího systému, pro přihlášení obsluhy počítače nebo k docházkovým systémům.

Terminály řady TT35xx dodáváme zákazníkům už od roku 2012 a vyrobili jsme jich více než 100 kusů. Tento rok se po modernizaci vnitřní elektroniky a displeje prodávají pod označením TT3511.

Pro objednávání stravy nebo k provozu jiných uživatelských aplikací vám nabízíme informační kiosky v mnoha barevných provedeních.

Internetová aplikace e-jídelníček zjednodušuje komunikaci mezi personálem stravovacího provozu a strávníky. Je to cenově nejdostupnější systém na objednávání jídel, odhlašování a volbu menu. V současné době ho používá téměř 100 našich zákazníků.

Ve spolupráci s našimi partnerskými společnostmi vám dodáme docházkový nebo přístupová systém. Hlavní výhodou tohoto řešení od Altisimy je provoz jedné čipové technologie a propojení databáze strávníků s databází osob s oprávněním vstupu.

Dietní systém Magdalena vznikl na základě poptávky dietního provozu, který usiloval o standardizaci nutriční péče, v roce 2005. Magdalena DS slučuje výhody osvědčeného skladového programu se specifickými vlastnostmi dietního systému.

Volejte +420 222 711 241 a domluvte si nezávaznou prezentaci.

Nebo vyplňte dotazník a my Vás budeme kontaktovat