Kontaktujte nás na telefonu 222 711 241

Software pro gastronomii
Pohodlné spojení programu s bankou

Homebanking

Použití software musí v první řadě šetřit čas. Nikdo už si asi nedokáže představit vedení evidence strávníků nebo skladu ručně na kartách. Jedním z modulů programu JídelnaSQL, který opravdu šetří spoustu času je Homebanking.

Pro koho je Homebanking určený?

Tento modul využijí uživatelé našeho programu, kteří zpracovávají více plateb z bankovního účtu než v hotovosti. Homebanking jim pomůže nejen při párování platby za stravu, ale i při vracení přeplatků nebo podávání příkazu k inkasu. Aktuálně Homebanking využívá více než 40% uživatelů našeho software.

Jak to funguje?

Použití je velmi jednoduché, vaše banka zpřístupní elektronickou formu výpisů v datovém tvaru a vy si tento výpis prostřednictvím JídelnySQL načtete do programu. Současně s nčtením proběhne párování plateb podle variabilního symbolu, nespárované platby pak program vypíše a vy je můžete spárovat ručně. U vracení přeplatků nebo podávání příkazu k inkasu je postup opačný. JídelnaSQL vyexportuje příkaz ve formátu, který akceptuje banka a vy ho pak načtete do bankovnictví a autorizujete ho na stránkách banky stejně jako ručně zadaný příkaz.

Jaké jsou technické nároky na zprovoznění modulu Homebanking?

Pokud máte o využití homebankingu zájem, kontaktujte naše techniky a ti Vám všechno vysvětlí. V zásadě je to velmi jednoduché, potřebujete jen vědět jakou používáte banku a my Vám poradíme co máte požadovat. Po aktivaci modulu už nebudete muset ručně zadávat platby nebo přepisovat výpisy z banky.