Kontaktujte nás na telefonu 222 711 241

Software pro gastronomii

Výdejní terminály

Terminály řady TT35xx dodáváme zákazníkům už od roku 2012 a vyrobili jsme jich více než 100 kusů. Tento rok se po modernizaci vnitřní elektroniky a displeje prodávají pod označením TT3511.

Vhodné pro

Terminály pro výdej stravy jsou důležitou součástí každého objednávkového stravovacího systému. V rámci vývoje nového zařízení jsme akcentovali hlavně uživatelské pohodlí ze strany strávníka a personálu výdeje při zachování cenové dostupnosti pro provozy všech velikostí.

Terminál pro výdej stravy TT 3511 je moderní zařízení vybavené vlastním procesorem, operačním systémem a dotykovým displejem o velikosti 3,5". Terminál komunikuje s daty prostřednictvím TCP/IP protokolu. Čtečku je možné připojit prostřednictvím COM nebo USB portu a napájení je řešené technologií POE. Obsluze výdeje terminál umožňuje získat veškeré informace o strávníkovi, stavu konta, odebírané stravy, menu a velikosti porce. Zdokonalili jsme signalizaci při opakovaném čipování a komunikaci s databází evidence strávníků. Větší provozy si mohou určit jaká menu nebo stravy se budou na výdejním místě vydávat, případně jaká skupina strávníků bude u terminálu stravována. Další důležitou funkcí je možnost konfigurace obrazové a zvukové signalizace TT3503.

Přesvěčte se o výhodách tohoto moderního terminálu od firmy Altisima spol. s r.o. je JEDNODUŠE SROZUMITELNÝ.

Přehrávání zvuků

Již v základním provedení může terminál TT 3511 signalizovat libovolné stavy při výdeji i prostřednictvím zvukového výstupu. Zákazník může použít základní verzi s přehráváním melodií nebo hlasovou signalizaci.

Uživatelské přizpůsobení

Hlavní výhodou terminálu TT 3511 je možnost uživatelského přizpůsobení zobrazovaných informací o vydávané stravě. Digitální displej terminálu přehledně zobrazuje informace potřebné k výdeji, informace o zbývajícíc porcích a informace o strávnících. Obsluha výdej má veškerá data kdykoli k dispozici v průběhu práce.

Režim objednávka

V rámci modernizace v roce 2014 je možné terminál TT3511 používat i pro objednávku stravy. Výhodou tohoto řešení je minimalizace nákladů na hardware nebo úspora práce vedoucí kuchyně při řešení nestandardních stavů přihlášek stravy. Kontaktujte Altisimu pro více informací.