Kontaktujte nás na telefonu 222 711 241

Software pro gastronomii

Informační kiosky

Pro objednávání stravy nebo k provozu jiných uživatelských aplikací vám nabízíme informační kiosky v mnoha barevných provedeních.

Vhodné pro

Informační kiosky pro objednávání stravy dodává Altisima již od roku 2005. První verze těchto zařízení byly vybaveny miniklávesnicí, jejímž prostřednictví strávník volil objednávku. S nástupem dotykových displejů došlo k odbourání nutnosti používat klávesnici a volba je prováděna přímo na displeji. Altisima byla jedna z prvních firem, která informační kiosek s dotykovým displejem prodávala zákazníkům. Zpočátku jsme dodávali zařízení od externího dodavatele. Po problémech s dostupností servisu a garancí použitých komponent jsme v roce 2011 výrobu převedli do Altisimy.

V současné době dodáváme již 3. generaci informačních kiosků, oproti předchozí generaci jsme zlepšili upnutí displeje a vnitřní uspořádání počítače a rozšířili jsme možné barevnosti sktříně kiosku.

Informační kiosek TT1703

Jde o zařízení se 17" dotykovým displejem, mini deskou INTEL MB Mount Union mini ITX-Atom D2700-DDR3-VGA+DVI-SODIMM, 250GB diskem a pamětí 2GB. Připojení do vnitřní sítě je přes síťovou kartu podporující 1000Mbps. Komponenty jsou zavřené v kovové skříni, která se montuje na zeď. Vypínání a zapínání TT1703 je prostřednictvím klíčového spínače.

Kiosek může být umístěn i v prostorách, které nejsou pod stálým dohledem s minimálním nebezpečím ukradení nebo rozbití.

Odolnost

Dotykový displej kiosku je velmi odolný. Konstrukce umožňuje kiosek umístit na zeď v jídelně, recepci nebo vestibulu organizace. Pevná montáž minimalizuje nebezpečí ukradení kiosku. Primárně nelze k zařízení uživatelsky připojit žádné médium, takže nebezpečí zavirování počítače je minimální.

Univerzální použití

Informační kiosky od firmy Altisima obsahují počítač s pasivním chlazením, který je vybavený dostatkem portů pro připojení dalších periferií. Kiosky mohou sloužit nejen pro objednávání stravy, ale i jako informační centra organizací. Počítač umožńuje provozovat libovolný operační systém a uživatelský software. Barvu kiosku řešíme na základě poptávky zákazníka.