Kontaktujte nás na telefonu 222 711 241

Software pro gastronomii

Identifikační média

Altisima spol. s r.o. prodává široký sortiment identifikačních médií různých technologií. Dodáváme dotykové čipy DALLAS, čipové karty nebo bezdotykové čipy jako klíčenky.

Vhodné pro

Neojoblíbenějším médiem jsou v současné době bezkontaktní čipy jako klíčenky. Oproti čipům DALLAS jsou mnohem odolnější proti poškození, strávníci rychleji vyřizují veškeré operace u čteček a lze je pohodlně pověsit na klíče, takže se minimalizuje nebezpečí ztráty. Bezkontaktní čipy dodávané Altisimou jsou velmi odolné proti poškození a použitá RFID technologie je velmi stabilní, procento reklamací je nižší než 1%.

Jako přidanou hodnotu nabízí Altisima možnost personifikování čipu formou gravírování. Na čipu můžete mít umístěno logo nebo název provozu. Výhodou této personifikace je, že pokud dojde ke ztrátě čipu mimo prostory organizace, zvyšuje se pravděpodobnost jeho návratu k vlastníkovi. Mnohdy i s klíči, na kterých byl čip pověšen. Samozřejmostí je možnost výběru barvy čipu.

Typy médií

Zákazník si může vybrat jestli chce používat čipy v podobě klíčenky nebo čipové karty. Zejména pro školní jídelny jsou vhodné čipy, jejichž konstrukce je velmi odolná, a dají se pověsit na klíče.

Personifikace médií

Možnost personifikace médií je zákazníky často vyžadována. Čip nebo karta personifikovaná provozem, který ji vydal, se v případě ztrády snadněji vrátí původnímu držiteli. U čipů většinou včetně ztracených klíčů. Čipy gravírujeme podle požadavků zákazníka. U karet zajišťujeme jejich potisk. Grafický návrh dle požadavků je zdarma.